Erçel Kentsel Dönüşüm
Kentsel Dönüşüm Tv : 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

DEPREM RİSK RAPORU 2023 - 0850 30 30 734

KanBak İnşaat, Kentsel Dönüşüm - Deprem Testi


ERÇEL KENTSEL DANIŞMANLIK OFİSİ 
olarak UZMAN  Kadromuz ve En uygun Deprem Testi Fiyatları ile Binanıza bilgi amaçlı, kentsel dönüşüm, bina güçlendirme,  veya Tüm Resmi Kurumlarda, Tüm Bakanlıklarda İl, İlçe Müdürlüklerinde, Tüm Belediyelerde geçerli İşyeri Açma Çalışma Ruhsatı veya benzeri amaçlarda kullanılmak üzere binanızın Deprem Testini yapıp Deprem Dayanıklılık Raporunu hazırlamaktadır. 

Talep ettiğiniz Rapor “ Deprem Dayanıklılık Raporu, Bina Sağlamlık Raporu, Deprem Analizi, Riskli Yapı Tespit Raporu, Deprem Testi Raporu, Deprem Raporu, Deprem Testi, Deprem Dayanıklılık Testi Raporu, … vs” İSMİ ne olursa olsun Her çeşit ve Amaçla Kullanılan tüm binaların mevcut durumunun depremde, depremsiz veya özel koşullardaki durumunun tespitini ilgili yönetmeliklere uygun olarak yapıp tüm bu raporlar tarafımızca Talep Ettiğiniz Şekilde ve Amaca Yönelik ister Bilgi amaçlı isterse Resmi Kurum, Kuruluşlara uygun olarak ERÇEL KENTSEL DANIŞMANLIK Uzman Ekibi tarafından detaylı bir şekilde hazırlanmakta ve binada yapılan teknik çalışmalar , rapor içeriği hakkında size detaylı bilgi verilmektedir.  

İSTANBUL MERKEZ OLMAK ÜZERE TÜM MARMARA BÖLGESİ  DAHİL OLMAK ÜZERE BU KONUDA UZMANLIĞI VE KURUMSALLIĞI TESCİL EDİLMİŞ EN UYGUN DEPREM TESTİ FİYATLARI İLE BAKANLIK YETKİLİ KURULUŞU FİRMAMIZIN DENEYİMLİ , TECRÜBELİ KADROSU İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.

 DANIŞMANLIK VE BİLGİ İÇİN, 
 BİZİ HEMEN ARAYIP UZMANLARIMIZDAN DERPEM TESTİ FİYATLARI VE TÜM DETAYLAR HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. 

İŞTE NUMARAMIZ
0850 30 30 734

İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler

En çok Okunanlar