Erçel Kentsel Dönüşüm
Kentsel Dönüşüm Tv : 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

''Deprem Değil Bina Öldürür'' -Kentsel Dönüşüm Uzmanı Erol Çelik''Deprem Değil Bina Öldürür''


Vatandaşın yerinde dönüşüm konusunda duyarlı olduğunu belirten Dr. Akgün, deprem riskine de dikkat çekerek sözlerine şöyle devam etti:
"Bize müracaat eden ve yerinde dönüşüm talebinde bulunan vatandaşlarımıza burada olduğu gibi her zaman destek olmaya hazırız.
Binasının durumu riskli olan vatandaşlarımız mutlaka belediyemizin ilgili birimleri ile iletişim kursunlar.
Teknik destek alsınlar.
Unutmayalım ki,
öldüren deprem değil, çürük binalardır.
Bu konuda herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum.
" Başkan Dr. Akgün şunları söyledi:
''Belediye olarak Büyükçekmece'de can ve mal riskini en alt düzeye indirmeye kararlıyız. Dönüşüm bir an önce tamamlanmalı. İstanbul'un en büyük gerçeği depremdir. Bu kaçınılmaz sondan en az kayıpla kurtulmak içinde kentsel yenilenme şart, dönüşüm şart.
Büyükçekmece Belediyesi olarak bu gerçeğin farkında olup kollarımızı sıvadık.
Gerekli gördüğümüz yerlerde kentsel dönüşüm çalışmalarını başlatarak halkımızla birlikte atılması gereken adımları atıyoruz.''

BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ
ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI
0850 30 30 734
0543 347 69 20

"BİZE DANIŞMADAN KENTSEL DÖNÜŞÜM SÖZLEŞMESİ İMZALAMAYIN.." 
KONUSUNDA UZMAN KURULUŞ,  BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM  ....+büyükçekmece kentsel dönüşüm ofisi, +büyükçekmece kentsel dönüşüm hakkında, +büyükçekmece kentsel dönüşüm kredisi, +büyükçekmece kentsel dönüşüm nerede, +büyükçekmece kentsel dönüşüm iletişim, +büyükçekmece kentsel dönüşüm danışma, +büyükçekmece kentsel dönüşüm kira yardımı, +kentsel dönüşüm büyükçekmece

İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler

En çok Okunanlar