Erçel Kentsel Dönüşüm
Kentsel Dönüşüm Tv : 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

Erçel Kentsel Danışmanlık Ofisi - Erol Çelik Kentsel Danışman 0850 30 30 734

 

 

 

Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı ’nın faydaları NELERDİR?

                      Danışmanlık hizmeti veren kuruluşlar, uzmanlıkları dışında kalan konularda gerekli disiplinler ile ortak bir çalışma yürüterek sizler için en doğrusunu ve en iyisini bulmaya çalışmaktadırlar. 
          Kısaca danışmanlık hizmeti almaya karar verdiğinizde, Sözleşme metninin hazırlanması, teknik-idari-özel şartnamenizin oluşturulması, mimari projelerinizin kontrolü, müteahhit firmalarının en uygununun secimi, kat maliklerinin kredi , kira danışmanlıklarının takibi, hak sahiplerinin tüm hak ve menfaatlerinin ortak olarak korunmasının sağlanması, inşaatın sözleşmeye uygunluğunun denetlenmesi, fotoğraflanması, kontrol tutanaklarının hazırlanması, hakkediş tutanaklarının kontrolü ve onaylanması,  mühendislik, hukuk, planlama, gayrimenkul değerleme, adli bilirkişilik gibi bir çok hizmeti, konunun uzmanı olan kişilerin ortak çalışmasıyla tek elden ve güvenilir bir şekilde alırsınız. 
                     Bu durumda yapılması gerekli müdahalelerde sadece BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM MERKEZ DANIŞMA  ofisi ile muhatap olursunuz. Avukat, mühendis, mimar gibi meslek grupları ile tek tek görüşerek ve çoğu zaman çözümü bulunamayan konularda moral, zaman ve enerji kaybı yaşamazsınız. 
                          Gerekli önlemlerin acil olarak alınması ve çözüm yollarının bulunması için disiplinler arası tüm organizasyonu BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM MERKEZ DANIŞMA OFİSİ sizin adınıza profesyonel danışman kimliğiyle yapar. Bunun sonucu olarak istenen sonuçlara, aldığınız hizmetlerin toplam bedeli düşünüldüğünde oldukça uygun rakamlara sahip olabilirsiniz.

profesyonel danışmanlık için;
BİZİ ARAYINIZ
İşte Danışma Hattı Telefonlarımız:
0850 30 30 734
0543 347 69 20

 

 

Bina sahipleri olarak BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMA OFİSİ   ile çalışmayı düşünüyoruz ancak alacağımız hizmetleri ve süreci tam olarak bilmek istiyoruz.

 Sizinle çalışmanın önkoşulları nelerdir?

  Bizimle çalışmanızın ön koşulu öncelikli olarak tüm sürecin şeffaf olmasıdır. Bu noktada, tüm sürecin ve bilgilerin ilgili tüm maliklerle paylaşılabilir olması gerekir.

 BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM  ile yapacağınız görüşmeler eticesinde projenizin genel kapsamı, süresi ve maliyetini içeren bir teklif tarafımızca detaylı olarak hazırlanır.

 

Gerek görülmesi halinde bu ön değerlendirme ışığında BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM  hizmetlerine ilişkin olarak bina sahiplerinin de hazır bulunacağı bir bilgilendirme toplantısı yapılır. Bina sahiplerinin ortak kararı ile kentsel dönüşüm projenizi BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM  ile gerçekleştirme kararı almanız halinde müşavirlik sözleşmesi imzalanır.

 İş bu sözleşmenin imzalanması ile birlikte bizim sorumluluğumuz tüm kat maliklerimize karşı başlamış sayılır. Ücretlendirme hizmet bedelimiz de bu tarih itibariyle yürürlüğe girmiş sayılır.

 

Ardından tüm kat maliklerimizi temsil edebilmemiz adına tarafımıza noterden vekaletname verilerek tarafımıza yetki verilmiş olunur. Bunun ile birlikte müteahhit çalışmalarını kontrol yetkimiz ile çalışmalarımız başlamış olur.

 
 +kentsel danışman, +kentsel danışmanlık, +kentsel danışman istanbul,+kentsel danışman bursa,+kentsel danışman balıkesir,+kentsel danışman çanakkale,+kentsel danışman edirne,+kentsel danışman tekirdağ,+kentsel danışman çorlu,+kentsel danışman kırklareli,+kentsel danışman bakırköy,+kentsel danışman beşiktaş,+kentsel danışman bahçelievler,+kentsel danışman ordu,+kentsel danışman samsun,+kentsel danışman zonguldak,+kentsel danışman sinop,+kentsel danışman trabzon, +kentsel danışman riza, +kentsel danışman çorum, +kentsel danışman erzincan, +kentsel danışman erzurum, +kentsel danışman elazığ, +kentsel danışman bingöl, +kentsel danışman van, +kentsel danışman tatvan, +kentsel danışman kayseri, +kentsel danışman sivas, +kentsel danışman bartın, +kentsel danışman ankara, +kentsel dönüşüm tv ankara, +kentsel danışman bolu, +kentsel danışman düzce, +kentsel danışman sakarya, +kentsel danışman diyarbakır, +kentsel danışman urfa, +kentsel danışman hatay, +kentsel danışman adıyaman, +kentsel danışman gaziantep, +kentsel danışman manisa, +kentsel danışman denizli, +kentsel danışman aydın, +kentsel danışman kuşadası, +kentsel danışman muğla, +kentsel danışman izmir, +kentsel danışman manisa, +kentsel danışman afyon, +kentsel danışman adana, +kentsel danışman ağrı, +kentsel danışman gümüşhane, +kentsel danışman bartın, +kentsel danışman yalova, kentsel danışman malatya, +kentsel danışman kahramanmaraş,

İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler

En çok Okunanlar