Erçel Kentsel Dönüşüm
Kentsel Dönüşüm Tv : 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

Büyükçekmece Kentsel Danışmanlık Ofisi - Biz Neler Yapıyoruz

 


 
KENTSEL DANIŞMANLIK OFİSİ

olarak
biz NELER YAPIYORUZ ?

Gerek ofisimizi ziyaret eden SİZ SAYGIDEĞER KAT MALİKLERİMİZ,  hak sahiplerimiz ve gerekse telefon ile bize ulaşan, bizi evlerine toplantılara davet eden KENTSEL DÖNÜŞÜM MAĞDURU hak sahiplerimiz bize firma olarak neler yaptığımızı sormaktadırlar.

KENTSEL  DANIŞMA OFİSİ hakkında tam bilgiye sahip olmayan SİZ KENTSEL DÖNÜŞÜM MAĞDURU  hak sahiplerimiz doğal olarak tüm KENTSEL DÖNÜŞÜM ile ilgili sorularına ve bilmediklerine bizim sayemizde ulaşınca meraklarını ve hoşnutluklarını gizleyememektedirler. 

Biz de tüm ekip arkadaşlarımız ile TÜRKİYE GENELİNDE SİZ SAYIN KAT MALİKLERİMİZE binanızı/apartmanınızı/dairenizi KENTSEL DÖNÜŞÜME başlatacaksanız veya başlatmayı düşünüyorsanız bize mutlaka danışın tavsiyelerinde bulunuyoruz. 

biz neler YAPIYORUZ?

.Öncelikle KENTSEL DÖNÜŞÜM kapsamında hak sahiplerimizin binalarına ait KENTSEL DÖNÜŞÜM YASASI ÇERCEVESİNDE HAK SAHİPLERİMİZİN HAK VE MENFAATLERİNİ KAPSAYAN ÖZEL ŞÖZLEŞMELERİNİ hazırlıyoruz. Sözleşmelerinde binaları ile ilgili 6306 sayılı KENTSEL DÖNÜŞÜM yasası ve buna bağlı olarak 634 sayılı KAT MÜLKİYETİ kanunu, 3194 sayılı İMAR KANUNU ve buna bağlı olarak diğer yasaların gerekli maddelerini içeren İNŞAAT TEKNİK VE İDARİ ŞARTNAMESİNİ oluşturuyoruz. 

.Daha sonra yine hak sahiplerimiz ile birlikte binalarında kullanılacak olan malzemelerin, markaların, uygulamaların neler olacağını belirliyoruz.

. Sonuçta hak sahiplerimizin KENTSEL DÖNÜŞÜME başlamadan önce binalarının ve kendilerinin haklarını, menfaatlerini, çıkarlarını, kanunlardan nasıl faydalandıklarını, hangi yolu izlemeleri gerektiğini, ne zaman başlayıp ne zaman binalarının yenileceğini, binaları yenilenirken sorun ile karşılaşmamaları için tüm tedbirleri aldığımız hak sahiplerimizin binalarına ilişkin TEKLİF ALMA ŞARTLARINI oluşturuyoruz. (Buna hak sahiplerimizin binalarının ANAYASASI da diyebiliriz.)

. Daha sonraki çalışmamız hak sahiplerimizin binalarına talip olan yüklenici firmalarımızdan teklifleri hep birlikte alıyoruz, inceliyoruz, değerlendiriyoruz. Müteahhit firmalarımız ile hak sahiplerimiz adına biz profesyonel danışman olarak görüşmelerde bulunuyor ve hak sahiplerimizin haklarını savunuyoruz.

.Seçimini gerçekleştirdiğimiz anlaşma ile müteahhit seçiminin ardından hak sahiplerimizin dairelerini boşaltmaları, kira yardımları, kredi yardımları ile ilgili olarak izleyecekleri yollarda onlarla birlikte hareket ediyoruz.

.Binalarının yenilenmesi aşamalarını gün ve gün takip ediyor, fotoğraflıyor, yüklenici sözleşmeye uyumluluğunu denetliyoruz. Aylık raporlar halinde hak sahiplerimizi bilgilendiriyoruz. 

.İskan alımı ile danışmanlık hizmetlerimizi sonlandırıyoruz. 

VEEEE
EN ÖNEMLİSİ TÜM BU İŞLEMLERİ KAT MALİKLERİMİZ ADINA   ÇOK UYGUN BİR FİYATA YAPIYORUZ. 

SİZCE?
EVET BİZE DANIŞMADAN BİNANIZI KENTSEL DÖNÜŞÜME BAŞLATMAYINIZ....

BİZİ ARAYINIZ
İŞTE TELEFONLARIMIZ
0850 30 30 734
WHATSAPP HATTIMIZ
0543 347 69 20

+kentsel dönüşüm uzmanı Erol Çelik +kentsel danışman, +kentsel, +kentsel erol, +büyükçekmece kentsel, +kentsel danışmanlık ofisi, +kentsel dönüşüm danışmanlığı, +kentsel dönüşüm firması, +kentsel dönüşüm firmaları, +kentsel donusum, +kentsel dönüşüm mağduru, +kentsel dönüşüm mağdurları, +kentsel dönüşüm şerefiye hakkı, +kentsel dönüşüm dublex şerefiye hakkı ne kadar, +kentsel dönüşümde şerefiye hakkı ne kadar

 +kentsel danışman, +kentsel danışmanlık, +kentsel danışman istanbul,+kentsel danışman bursa,+kentsel danışman balıkesir,+kentsel danışman çanakkale,+kentsel danışman edirne,+kentsel danışman tekirdağ,+kentsel danışman çorlu,+kentsel danışman kırklareli,+kentsel danışman bakırköy,+kentsel danışman beşiktaş,+kentsel danışman bahçelievler,+kentsel danışman ordu,+kentsel danışman samsun,+kentsel danışman zonguldak,+kentsel danışman sinop,+kentsel danışman trabzon, +kentsel danışman riza, +kentsel danışman çorum, +kentsel danışman erzincan, +kentsel danışman erzurum, +kentsel danışman elazığ, +kentsel danışman bingöl, +kentsel danışman van, +kentsel danışman tatvan, +kentsel danışman kayseri, +kentsel danışman sivas, +kentsel danışman bartın, +kentsel danışman ankara, +kentsel dönüşüm tv ankara, +kentsel danışman bolu, +kentsel danışman düzce, +kentsel danışman sakarya, +kentsel danışman diyarbakır, +kentsel danışman urfa, +kentsel danışman hatay, +kentsel danışman adıyaman, +kentsel danışman gaziantep, +kentsel danışman manisa, +kentsel danışman denizli, +kentsel danışman aydın, +kentsel danışman kuşadası, +kentsel danışman muğla, +kentsel danışman izmir, +kentsel danışman manisa, +kentsel danışman afyon, +kentsel danışman adana, +kentsel danışman ağrı, +kentsel danışman gümüşhane, +kentsel danışman bartın, +kentsel danışman yalova, kentsel danışman malatya, +kentsel danışman kahramanmaraş,

İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler

En çok Okunanlar