Erçel Kentsel Dönüşüm
Kentsel Dönüşüm Tv : 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

Kentsel Dönüşüm Uzmanı Erol Çelik - büyükçekmeceKentsel Dönüşüm Danışmanlığı ’nın faydaları
NELERDİR?

                      Danışmanlık hizmeti veren kuruluşlar, uzmanlıkları dışında kalan konularda gerekli disiplinler ile ortak bir çalışma yürüterek sizler için en doğrusunu ve en iyisini bulmaya çalışmaktadırlar. 
          Kısaca danışmanlık hizmeti almaya karar verdiğinizde, mimarlık, mühendislik, hukuk, planlama, gayrimenkul değerleme, adli bilirkişilik gibi bir çok hizmeti, konunun uzmanı olan kişilerin ortak çalışmasıyla tek elden ve güvenilir bir şekilde alırsınız. 
                     Bu durumda yapılması gerekli müdahalelerde sadece kentsel dönüşüm danışmanlık ofisi ile muhatap olursunuz. Avukat, mühendis, mimar gibi meslek grupları ile tek tek görüşerek ve çoğu zaman çözümü bulunamayan konularda moral, zaman ve enerji kaybı yaşamazsınız. 
                          Gerekli önlemlerin acil olarak alınması ve çözüm yollarının bulunması için disiplinler arası tüm organizasyonu danışman firma sizin adınıza profesyonel danışman kimliğiyle yapar. Bunun sonucu olarak istenen sonuçlara, aldığınız hizmetlerin toplam bedeli düşünüldüğünde oldukça uygun rakamlara sahip olabilirsiniz.

profesyonel danışmanlık için;
BİZİ ARAYINIZ
İşte Danışma Hattı Telefonlarımız:
0850 30 30 734
WHATSAPP HATTIMIZ
0543 347 69 20


İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler

En çok Okunanlar