Erçel Kentsel Dönüşüm
Kentsel Dönüşüm Tv : 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

BİNA DEPREM TESTİ FİYAT LİSTESİ | 0850 30 30 734

Evim depreme dayanıklı mı, nasıl öğrenirim? Deprem risk raporu nasıl  alınır? - YouTube

Evim depreme dayanıklı mı? Bina deprem testi fiyatı ne ...

Kahramanmaraş merkezli 10 ilde etkili depremin ardından birçok şehirde binlerce bina yıkılırken, deprem endişesi yaşayan vatandaşlar ise bina deprem dayanıklılık testi için araştırmalara başladı. Depreme dayanıklılık testi fiyatı, binanın yüksekliği ve özelliğine göre 15 bin TL’den başlayıp 100 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Bina deprem dayanıklılık testi nedir, fiyatları ne kadar?

Bina dayanıklılık testi özellikle deprem riski taşıyan şehirlerde tercih edilirken, diğer şehirlerde de eski yapı olması ya da kolonlarda oluşabilecek hasar nedeniyle yaptırılabiliyor. Geçtiğimiz hafta Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremin ardından vatandaşlar bina dayanıklılık testi yaptırmak için araştırmalarına hız verdi.

fiyatlama için bizleri arayabilirsiniz.

BÜYÜKÇEKMECE, AVCILAR, BEYLİKDÜZÜ, GÜRPINAR, SİLİVRİ, KUMBURGAZ, CELALİYE, SELİMPAŞA, ÇATALCA, MİMAROBA, EKİNOBA, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, KÜÇÜKÇEKMECE, FLORYA, YEŞİLKÖY, TEKİRDAĞ, ÇORLU için BAKANLIK YETKİLİ FİRMAMIZDAN DEPREM RİSK RAPORU ile ilgili tüm bilgiyi alabilir, binalarınızın depreme dayanıklı olup olmadığını öğrenebilirsiniz...

bizleri arayınız
0850 30 30 734
0543 347 69 20

İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler

En çok Okunanlar